SKIPPI – WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY – DZIECIĘCY

Wózek elektryczny dla dzieci model Skippi

Przekraczaj granice, rozwijaj niezależność, poznawaj świat: z wózkiem Skippi codzienne nowe doświadczenia i odkrywanie świata to jedna wielka zabawa.

Skippi w skrócie (podstawowe cechy)

  • Bardzo wąski
  • Zwrotny i szybki
  • Barwny design
  • Możliwa adaptacja do indywidualnych potrzeb
  • Wielość opcji montażu dla wspierania rozwoju dziecka
  • Łatwe przechowywanie

Przekraczaj granice, rozwijaj niezależność, poznawaj świat: z wózkiem Skippi codzienne nowe doświadczenia i odkrywanie świata to jedna wielka zabawa. Wózek elektryczny Skippi jest wyjątkowo wąski, szybki i zwrotny. Twoje dziecko może łatwo z niego korzystać, żeby móc odkrywać wszystkie kąty – nawet w małych pomieszczeniach – zyskując jeszcze więcej mobilności i niezależności. W ten sposób Skippi realizuje potrzeby dziecka w zakresie ruchu i odkrywania. Naturalnie nie można też zapominać o atrakcyjnej kolorystyce.


W czasie dnia możesz z łatwością jednym ruchem zmienić pozycję siedziska i oparcia zgodnie z potrzebami Twojego dziecka. Podczas gdy w pozycji wyprostowanej może ono swobodnie obserwować otoczenie i brać udział we wszystkich wydarzeniach, pozycja spoczynkowa przyda się wtedy, kiedy poczuje się zmęczone po całodziennych przygodach.

Nadzwyczajna poręczność: wózek Skippi można rozłożyć w kilku prostych ruchach, a następnie schować do bagażnika nawet niewielkiego samochodu. Dzięki temu wózek można zabierać na wakacje lub na krótkie wycieczki. Twoje dziecko szybko pozna się na zaletach wózka. Wyświetlacz na konsoli sterowania w bardzo przystępny sposób przekazuje informacje o aktualnie wybranym trybie. Co więcej, Skippi „rośnie” razem z Twoim dzieckiem. Głębokość i szerokość siedziska, pozycja nóg oraz kąt podnóżka można modyfikować tak, by najlepiej odpowiadały posturze dziecka. Dzięki temu Skippi będzie mu służył wiele lat.

Wózek posiada liczne możliwości rozbudowy — wszystko to z myślą o dobru Twojego dziecka. W wielu przypadkach pozwala na poprawę stanu zdrowia użytkownika. I tak na przykład, wózek można wyposażyć w elektroniczne sterowanie kąta oparcia oraz kąta nachylenia siedziska, system kontroli dla opiekuna, stolik rehabilitacyjny, zderzak oraz łącznik siedziska rehabilitacyjnego. Ponadto wózek można łatwo uzupełnić o wybrane typy podnóżków oraz systemów podpór głowy. Nasz przedstawiciel handlowy przedstawi Ci więcej szczegółów dotyczących wszystkich opcji modyfikacji, oraz na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji przygotuje wózek, który najlepiej odpowiadać będzie potrzebom dziecka. Jeśli istnieje taka potrzeba, wyposażamy wózek w oświetlenie. Te wszystkie zalety pozwolą Twojemu dziecku na bezpieczne i aktywne odkrywanie świata.

Spis plików do pobrania 

1. Formularz zamówień
2. Katalog produktu
3. Instrukcja obsługi

Tagi:
wózki elektryczne , wózki inwalidzkie elektryczne , inwalidzkie wózki o napędzie elektrycznym , otto bock , skippi

Reklamy