Z10 – NAPĘD ELEKTRYCZNY DO WÓZKA INWALIDZKIEGO

Wózek Elektryczny – Z10

W skrócie

  • Elektryczne wspomaganie pchania wózka dla opiekuna
  • W każdym momencie dodatkowy napęd może zostać zamiennie zastosowany do autonomicznej jazdy
  • Regulacja szybkości od 1,5 do 6km/h
  • Bezpieczne i miłe odczucia podczas sterowania
  • Daleki zasięg działania – dzięki zastosowaniu baterii litowo – jonowej
  • Jazda do przodu i do tyłu
  • Może pokonywać nachylenia do 20%
  • Zwrotny i zajmujący mało miejsca  w domu, wytrzymały na zewnątrz

Na długich dystansach, Z10, jako elektryczny napęd wspomagający, w znaczący sposób ułatwia pchanie wózka przez opiekuna. W kilku prostych krokach, z10 może być także zamieniony w dodatkowy elektryczny napęd z pełną kontrolą sterowania i autonomicznego poruszania się.

Dwa pełne mocy produkty w jednym

Dłuższe spacery,  podjazdy pod wzniesienia, bezpieczne hamowania na pochyłościach – w przyszłości nic z tego już więcej nie będzie stanowić problemu dla Ciebie i osób Ci towarzyszących.

Z z10 możesz poruszać się wygodnie zarówno w domu jak i na wolnym powietrzu. Nachylenia terenu do 20% i przeszkody do 5cm już nie stanowią problemu. Jednocześnie nowa technologia baterii gwarantuje Tobie zasięg do 32 km. Wystarczy mocy nawet na długie wycieczki.

Z10 jest w prosty sposób blokowany w miejscu poniżej siedziska. W tym celu płyta adaptera jest na stałe zamocowana do ramy wózka. Z10 łatwo można zarówno blokować  i w każdej chwili usunąć. Jednocześnie Twój wózek nie staje się ani szerszym, ani dłuższym. Jest łatwy w składaniu i transporcie.

Unikalna funkcja w z10 – w każdej chwili możesz dodać kierownicę. Wtedy przekładasz kierownicę do przodu i możesz prowadzić z10 samodzielnie.

Z10 to praktyczna i łatwa w przystosowywaniu alternatywa dla wózków elektrycznych i skuterów.

Nawet dla niedoświadczonych użytkowników, sterowanie z10 jest łatwe i intuicyjne. Kierownica może być w każdej chwili usunięta przez szybko -zwalniające połączenie.

Wiele możliwości adaptacyjnych

Z10 nie tylko można przystosowywać do większości wózków manualnych Otto Bock, ale również dla wielu innych konstrukcji.

Spis plików do pobrania 

1. Formularz zamówień
2. Katalog produktu
3. Instrukcja obsługi

wózki elektryczne , wózki inwalidzkie elektryczne , inwalidzkie wózki o napędzie elektrycznym , zintegrowany napęd elektryczny , otto bock , Z10

Reklamy